שירות משלוחים

חנות \ שירות משלוחים
שירות משלוחים - מרכז הירק באינטרנט - חנות פירות וירקות אונליין

שירות משלוחים מרכז הירק

“מרכז הירק” משווק לכם את המוצרים האיכותיים והטריים ביותר, אנו קוטפים ומלקטים את המוצרים על פי הזמנתכם, כך שהסחורה המגיע לביתכם היא באיכות ובטריות הגבוה ביותר.

אזורי שירות:

כחברה בצמיחה הגדרנו אזור פעולה בשלב הראשוני, אזורי החלוקה שלנו עדיין אינם נרחבים ופועלות בשלב ראשוני בערים ירושלים והסביבה ,אנו עושים הכל על מנת שנוכל בעתיד להרחיב את אזורי הפעילות שלנו ולהגיע אליכם לכל מקום.

שעות פעילות:

שירות המשלוחים פועל בימי רביעי חמישי ושישי.

ההזמנות תסופק במהלך היום שבחרתם  עד השעה 20:00

על מנת שתקבלו את הזמנתכם במהלך יום שלישי יש להזמין עד יום שני בשעה 22:00, אם ברצונכם לקבל את ההזמנה במהלך יום רביעי יש להזמין ביום שלישי עד השעה 22:00 וכן ביום חמישי יש להזמין עד יום רביעי בשעה 22:00.  כל הזמנה שתתקבל  מעבר לימים אלו המשלוח התבצע ביום המשלוחים הבא.

מועדי הזמנה קפדניים נועדו כדי לאפשר לחקלאי לצאת במהלך היום ללקט את המוצרים. המוצרים נארזים בשעות הלילה ואז נשלחים אליכם במהירות האפשרית כדי שיגעו באיכות ובטריות הגבוה ביותר.

דמי משלוח:

עלות המשלוח 15 ₪ , בקניה מעל 300 ₪ המשלוח חינם.

מימנום להזמנה 75 ₪

חשוב לדעת!

לעיתים נגרמים עיכובים שאינם תלויים בנו, אנו מתנצלים מראש על כל איחור או בעיה אחרת שתגרם. אנו “במרכז הירק” נעשה הכל כדי לעמוד בזמנים שהגדרנו ולספק לכם את המוצרים בסטנדרט הגבוה ביותר ובשירות הטוב ביותר.


למעבר לחנות לחץ כאן

חזור ללמלעלה
שלחו לנו וואטסאפ
Cart
עגלת הקניות שלך
  • No products in the cart.
דילוג לתוכן